I STILL SEE THE FACE OF GOD

„I still see the face of God” to krótka historia eksplorująca ludzkie poczucie winy i powierzchowność naszych osądów względem innych ludzi. Pod twarzami oszpeconych osób kryje się świat praktycznie tożsamy z naszym. Wydaje nam się, że każdy z nas zna osoby z metaforycznymi bliznami (mniej lub bardziej ukrytymi). Kiedyś pojawił się także pomysł rozwinięcia tej historii i szerszego zaprezentowania świata szram i niedoskonałości. Być może właśnie trzymacie w rękach ekskluzywny prolog do jeszcze większego przedsięwzięcia!

Wiktor Talaga (ur. 1995) – scenarzysta oraz dziennikarz. Jeśli nie pisze scenariuszy… to pewnie pisze jakąś inną rzecz. Ale na pewno coś pisze. Zawsze. Kiedyś napisałby, że jego największym marzeniem jest zdobyć rysunek Jima Lee, ale chyba musi to skreślić z listy i w zasadzie już nie ma o czym marzyć. Może jeszcze tylko o karierze na światowym rynku.

Kamil Konrad Karpiński, rocznik ’85. Studiuje w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, kierunek grafika użytkowa. Zawodowo od 10 lat zajmuje się retuszem zdjęć. Po godzinach rysuje komiksy. Portfolio – www.behance.net/kamilkkarpinski

kontakt

Kontakt

Organizator

Stoiska

Media

Wykłady dla szkół
i obwoźna czytelnia

Darmowe Komiksy

Gromadzenie i wymiana komiksów

Przemysław Dybała
tel. 61-829-38-48

Wolontariusze